Problém pri načítaní vrstiev v AGOLE

786
2
06-20-2019 05:16 AM
MatúšČupka
New Contributor

Dobrý deň,

Nemôžem načítať všetky vrstvy do jednej mapy v ArcGIS Online (vid príloha). Zakaždým mi načíta len niekolko vrstiev, aj to pri každom načítaní inú kombináciu. Tento problém pretrváva aj napriek tomu, že som zaklikol možnosť ,,zabránit nechcenému odstráneniu vrstiev". Aj som reštartoval systém a stále nič. Tento problém sa mi len dnes vyskytol. Čím to môže byť? 

Ďakujem

0 Kudos
2 Replies
JurajStraka1
New Contributor II

Dobrý deň,

vo webmape máte pripojené jednotlivé vrstvy - každú osobitne v tvare (.../MapServer/<<číslo vrstvy>>). Ak nepotrebujete mať jednotlivé vrstvy editovateľné, skúste ich pripojiť ako celú službu s použitím URL adresy, ktorá končí ".../MapServer" (bez čísla vrstvy). Ak ich potrebujete mať editovateľné, druhou možnosťou je zvýšiť maximálny počet prvkov na úrovni mapovej služby (parameter Maximum Number of Records Returned By Server), na takú hodnota, ktorá je väčšia, než celkový počet prvkov v danej vrstve (zvýšenie tejto hodnoty však viac zaťaží GIS Server, nemala by presiahnuť prijateľnú hranicu (približne 10 000)).

0 Kudos
MatúšČupka
New Contributor

Dobrý deň,

ďakujem za info, problém sa vyriešil na druhý deň po zapnutí PC. Zrejme ho bolo potrebné reštartovať.

0 Kudos