Skip navigation
All Places >

Czech GIS

Log in to follow, share, and participate in this community.

Recent Activity

vholubecarcdata-cz-esridist
V této diskuzi do komentářů prosím přidávejte Vámi vytvořené či "lajkované" Ideas a používejte tuto "nástěnku" pro rozšíření povědomí o Vašich nápadech, aby se dostaly ke všem GISákům v ČR.
in Czech GIS
jarda_dis
Ahoj skupino, neustále bojujeme a trápí nás to, že se odhlašují na mobilních telefonech aplikace jako Collector a QuickCapture. Tracker drží... Určitě se tak děje po aktualizaci těchto aplikací, ale děje se tak i v jiných případech (možná výpadek signálu???). Pochybujeme, že by strážníci městské policie tyto aplikace sami odhlašovali Máte někdo… (Show more)
in Czech GIS
mvrticharcdata-cz-esridist
Začátkem roku 2020 přišla první verze dlouho očekávané aplikace ArcGIS Experience Builder (ExB), prostředí, pro tvorbu vlastních webových aplikací bez nutnosti programování. Přestože aplikace přináší mnoho nového (flexibilní a responzivní layout, ArcGIS JS API 4.x, 2D/3D, …), první verze ExB, ve srovnání s „vyzrálou“ aplikací ArcGIS Web AppBuilder… (Show more)
in Czech GIS
jarda_dis
Taky sledujete letošní Esri User konferenci z Redlands? V Jihlavě jsme to pojali trochu jinak... Jihlava a Kraj Vysočina společně v duchu společného setkání, společného pohoštění v podobě domacívdomací americké a mexické kuchyně (Hot-dog, Huevos rancheros, Tacos, Millionaire shortbread a American Pie).   Jak jste to pojali vy?
in Czech GIS
vholubecarcdata-cz-esridist
Vážené kolegyně, Vážení kolegové, GISáci,   rád bych zde započal diskuzi abychom zjistili, zda Vy, jako naši uživatelé používáte/hlasujete na stránce ArcGIS Ideas?    Pokud jste o stránce ještě neslyšeli, tak vězte, že zde: ArcGIS Ideas, najdete spoustu uživatelských nápadů, jak Vaši kolegové chtějí Esri produkty vylepšovat. A pokud tam Váš… (Show more)
in Czech GIS
vholubecarcdata-cz-esridist
Rok 2013 můžeme vnímat jako rok, kdy začala nová epocha mobilních aplikací Esri. Objevil se Collector. Od té doby mobilních aplikací přibývalo - jen namátkou: Survey123, Explorer, Workforce, QuickCapture aj. (Nezapomeňte hlasovat zde Jakou mobilní aplikaci využíváte nejčastěji? o tom, jakou aplikaci používáte nejraději.)   Aplikace byly… (Show more)
in Czech GIS
nekolaluk_54473814_cuni
Dobrý den, při tvorbě webové aplikace pomocí Web AppBuilderu nastal problém při automatické obnově dat ve webové mapě, na které stavím celou aplikace. Z dotazníku vytvořeného pomocí Survey123 mám importovaná data do již zmíněné aplikace, ze kterých, a z polygonové vrstvy (batymetrická data), vytvářím pomocí funkce join novou vrstvu. Nicméně při… (Show more)
in Czech GIS
kominek_mmb
Zdravím, chtěl bych integrovat bodovou feature vrstvu na AGOL s proklikem do aplikace Street View nebo Panorama na základě souřadnic x/y... Zkoušel jsem vytvořit vypočtené pole pomocí arcade výrazu dle Using Street View Applications with ArcGIS ,  Bohužel se mi to však nepodařilo.    předem díky za reakce a případné rady
in Czech GIS
zdenek.moravec_muck
Chceme vytvořit Survey s více otázkami a sebrat polohu pro každou otázku. Příklad: Otázka 1: Máte ve Vaší obci problém s dopravou? Když uživatel vybere Ano, objeví se mapa a "Zadejte polohu problému s dopravou" Otázka 2: Máte ve Vaší obci zdroj znečištění? Když uživatel vybere Ano, objeví se mapa a "Zadejte polohu zdroje znečištění"   Chápu,… (Show more)
in Czech GIS
Load more items